Wszystko o bólu

Ból stawów to powszechna dolegliwość, dotykająca szczególnie pacjentów w wieku senioralnym, choć nieobca także osobom młodym.

Czytaj więcej

Ból mięśni może mieć bardzo różne podłoża – od zupełnie błahych po poważne i groźne. Miewa też różne natężenie, ale niekiedy potrafi naprawdę dokuczyć i utrudnić funkcjonowanie.

Czytaj więcej

Ból kolana przy zginaniu może mieć różne przyczyny i różną postać, jednak zawsze utrudnia on codzienne funkcjonowanie i ruchowe aktywności. Co robić, gdy się pojawi?

Czytaj więcej

Ból barku to dolegliwość, która utrudnia codzienne aktywności, a niekiedy uniemożliwia nawet wygodne leżenie. Jak sobie z nim radzić i czym może być spowodowany?

Czytaj więcej

Bóle kręgosłupa lędźwiowego to powszechna dolegliwość, której objawy bywają uporczywe i trudne do zniwelowania. Jak je złagodzić? Jakie leki i inne sposoby na bolące plecy warto stosować?

Czytaj więcej

Dolegliwości bólowe zlokalizowane wewnątrz jamy ustnej utrudniają codzienne funkcjonowanie, a w szczególności jedzenie i mycie zębów.

Czytaj więcej

Ból zęba to jedna z dokuczliwych dolegliwości, utrudniająca codzienne funkcjonowanie i pogarszająca ogólne samopoczucie. Jak sobie z nim radzić i jak doraźnie uśmierzyć ból?

Czytaj więcej

Ból migrenowy jest zaliczany do najsilniejszych dolegliwości bólowych, jakich można doświadczyć. Sprawdź, jak wyglądają migrenowe bóle głowy oraz jak można sobie z nimi radzić.

Czytaj więcej

Nawet 1,5 miliarda ludzi na świecie skarży się na napięciowy ból głowy. To zdecydowanie najczęściej występujący rodzaj bólu głowy. Sprawdź, jak się objawia oraz jak można sobie pomóc.

Czytaj więcej

Metamizol jest substancją o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i rozkurczowym Co daje ten potrójny mechanizm działania i w jakich przypadkach zaleca się jego przyjmowanie?

Czytaj więcej

Silny ból głowy – bez względu na dokładne umiejscowienie – zawsze powinien zostać skonsultowany z lekarzem. Co jednak można robić, by walczyć z dokuczliwymi objawami i doraźnie uśmierzyć ból?

Czytaj więcej

Ból miesiączkowy to dolegliwość, którą zna niemal każda kobieta. Bywa w różnym stopniu nasilony, jednak niekiedy ogranicza lub wręcz uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Co robić, gdy się pojawi?

Czytaj więcej

Ból zęba jest jednym z najbardziej dokuczliwych rodzajów bólu, dlatego wiele osób szuka skutecznych sposobów na jego uśmierzanie. Od czego może boleć ząb i co skutecznie przynosi ulgę w cierpieniu?

Czytaj więcej

Jak i kiedy powinno się zbijać gorączkę u osoby dorosłej? Czy zawsze podwyższona temperatura ciała wymaga ingerencji? Jakie są skuteczne sposoby na obniżanie nadmiernej ciepłoty organizmu?

Czytaj więcej

Ból pooperacyjny, mimo rozwoju medycyny i wprowadzania coraz to lepszych i mniej inwazyjnych technik ingerowania w ludzkie ciało, wciąż pozostaje nieodłącznym „towarzyszem” różnego rodzaju zabiegów chirurgicznych.

Czytaj więcej

PRODUKTY
PYRALGINA

  • Najsilniejsze działanie wśród najczęściej stosowanych substancji przeciwbólowych OTC
  • Można łączyć z innymi substancjami przeciwbólowymi
  • Potrójne działanie - przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, rozkurczowe
  • Nie wywołuje senności
  • Nawadnia organizm w trakcie gorączki
  • Dzięki rozpuszczalnej formie działa szybko
  • Ma silniejsze działanie przeciwgorączkowe wśród leków OTC
  • Działa do 14 godzin
  • Nie wydziela na zewnątrz żadnych substancji, tylko ciepło
  • Do jednorazowego użytku